*OPEN BOX* AOC 25" Gaming G3 Series LED monitor Full HD | 25G3ZM/BK
Product image 1
1 / 3
OpenBox items may have been on display, have scratches and/or cosmetic marks.
Comes with full warranty on registration.
Product Description
Specifications:
Tilt
-5° ~ 23°
Height adjust (mm)
130mm
Swivel
-30° ~ 30°
Pivot
-90° ~90°
Connectivity information
HDMI
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort
DisplayPort 1.2 x 1
Audio Output
Headphone out (3.5mm)
What's in the box
HDMI cable
1.8
Displayport cable
1.8
Power Cable
āœ“
Other information
EAN
OSD languages
Warranty period
3 years
Maximum Resolution by connector
Optimal Resolution DP
1920x1080@240Hz
Optimal Resolution HDMI
1920x1080@240Hz
Product Information
Shipping & Returns
Description
Product Description
Specifications:
Tilt
-5° ~ 23°
Height adjust (mm)
130mm
Swivel
Pivot
Connectivity information
HDMI
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort
DisplayPort 1.2 x 1
Audio Output
Headphone out (3.5mm)
What's in the box
HDMI cable
Displayport cable
Power Cable
āœ“
Other information
EAN
OSD languages
Warranty period
3 years
Optimal Resolution DP
1920x1080@240Hz
Optimal Resolution HDMI
1920x1080@240Hz
*OPEN BOX* AOC 25" Gaming G3 Series LED monitor Full HD | 25G3ZM/BK | IRWINS MEGASTORE